Czy szukałeś może Movies-Net.com dla Netflix USA?

A gdyby tak…

Film-fabularny, 2023, 112 minut(y)
A gdyby tak…
Gdy para muzyków nowożeńców zostaje uwięziona na wyspie podczas podróży poślubnej, musi zmierzyć się z bolesną prawdą, która może zniszczyć ich związek.
film-fabularny A gdyby tak… to produkcja Netflix Original opublikowana w roku 2023 i trwa 112 minut. Alessandra de Rossi („My Amanda”) i JM de Guzman („That Thing Called Tadhana”) graja glówne role w tym dramacie. Odpowiednie dla widzów od 16. roku życia. A gdyby tak… jest dostępny w serwisie Netflix w jakości Ultra HD/4K, jeśli masz odpowiedni abonament Netflix Ten film-fabularny jest Słodko-gorzki, Osobisty, Wzruszający.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Aktorzy w A gdyby tak…

Reżyser

Dźwięk i napisy

Dźwięk: angielski;filipino - audiodeskrypcja;filipino [oryginalny]
Napisy: niemiecki;angielski;filipino;polski;ukraiński

Więcej podobnych do A gdyby tak…

Nowości przez e-mail?

Otrzymuj cotygodniowy mailing o wszystkich nowych filmach i serialach Netflix, które opublikowano w ostatnim tygodniu.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się bezpłatnie.

Bandycka pieśń
Mieszkańcy opanowanej przez bezprawie krainy Gando nie cofną się przed niczym w obronie ojczyzny i swoich bliskich — nawet jeśli oznacza to walkę na śmierć i życie.
Jak poradzić sobie ze stratą
Jej najlepsze przyjaciółki planują świetlaną przyszłość. A María Fé? Jest spłukana, pozbawiona inspiracji i wkrótce musi skończyć książkę, choć nie jest w stanie pisać.
Czwartkowe wdowy
Teresa znajduje męża i jego dwóch przyjaciół martwych na ich luksusowym osiedlu. Na jaw poza prawdą zaczynają wychodzić mroczne sekrety.
Reedukacja
Publicznie upokorzona aspirująca influencerka zaczyna studia w małym mieście i usiłuje odzyskać swój status społeczny.
Serce w chmurach
Dwoje nieznajomych zaprzyjaźnia się podczas lotu do Londynu, po czym los ich rozdziela. Ponowne spotkanie wydaje się niemożliwe — ale miłość nie zna takiego słowa.