Czy szukałeś może Movies-Net.com dla Netflix USA?

A gdyby tak…

Film-fabularny, 2023, 112 minut(y)
A gdyby tak…
Gdy para muzyków nowożeńców zostaje uwięziona na wyspie podczas podróży poślubnej, musi zmierzyć się z bolesną prawdą, która może zniszczyć ich związek.
film-fabularny A gdyby tak… to produkcja Netflix Original opublikowana w roku 2023 i trwa 112 minut. Alessandra de Rossi („My Amanda”) i JM de Guzman („That Thing Called Tadhana”) graja glówne role w tym dramacie. Odpowiednie dla widzów od 16. roku życia. A gdyby tak… jest dostępny w serwisie Netflix w jakości Ultra HD/4K, jeśli masz odpowiedni abonament Netflix Ten film-fabularny jest Słodko-gorzki, Osobisty, Wzruszający.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Aktorzy w A gdyby tak…

Reżyser

Dźwięk i napisy

Dźwięk: angielski;filipino - audiodeskrypcja;filipino [oryginalny]
Napisy: niemiecki;angielski;filipino;polski;ukraiński

Więcej podobnych do A gdyby tak…

Nowości przez e-mail?

Otrzymuj cotygodniowy mailing o wszystkich nowych filmach i serialach Netflix, które opublikowano w ostatnim tygodniu.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się bezpłatnie.

Onmyoji
Na cesarskim dworze Japonii Minamoto Hiromasa zaprzyjaźnia się z mistykiem Abe Seimeiem, po czym wspólnie rozwiązują złożone sprawy, za którymi stoją demony.
Gry miłosne
Gdy Alex i Eva postanawiają wziąć ślub w miejscu, gdzie po raz pierwszy się spotkali, na ich drodze do ołtarza pojawia się seria zabawnych przeszkód.
Kto zastąpi szefa Chico?
Gdy szef kuchni eleganckiej filipińskiej restauracji zapada w śpiączkę, jego zastępczyni musi zrobić wszystko, żeby nie dopuścić do zamknięcia lokalu.
Nadziani
Dwóch przyjaciół w zaskakujący sposób nagle się wzbogaca. Okazuje się jednak, że ich szczęście to tak naprawdę część zabójczej operacji prania brudnych pieniędzy.
Ostatnie wezwanie do Stambułu
Przypadkowe spotkanie na lotnisku powoduje, że dwoje pozostających w związkach małżeńskich ludzi przeżywa w Nowym Jorku niezapomnianą, pełną pokus i emocji noc.