Czy szukałeś może Movies-Net.com dla Netflix USA?

Anna Nicole Smith: Nie znacie mnie

Film-fabularny, 2023, 117 minut(y)
Anna Nicole Smith: Nie znacie mnie
Od szczytu sławy w branży mody po tragiczną śmierć — ten dokument ukazuje Annę Nicole Smith widzianą oczami najbliższych jej osób.
film-fabularny Anna Nicole Smith: Nie znacie mnie to produkcja Netflix Original opublikowana w roku 2023 i trwa 117 minut. Rezyserka Ursula Macfarlane („Nietykalny”) przeprowadza wywiady z najwazniejszymi postaciami w burzliwym zyciu Smith. Odpowiednie dla widzów od 16. roku życia. Anna Nicole Smith: Nie znacie mnie jest dostępny w serwisie Netflix w jakości Ultra HD/4K, jeśli masz odpowiedni abonament Netflix Ten film-fabularny jest Gorszący, Osobisty.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Aktor

Reżyser

Dźwięk i napisy

Dźwięk: niemiecki;angielski - audiodeskrypcja;angielski [oryginalny];polski
Napisy: niemiecki;angielski;polski;rosyjski;ukraiński

Więcej podobnych do Anna Nicole Smith: Nie znacie mnie

Nowości przez e-mail?

Otrzymuj cotygodniowy mailing o wszystkich nowych filmach i serialach Netflix, które opublikowano w ostatnim tygodniu.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się bezpłatnie.

Kto zabił Jill Dando?
Ten drobiazgowy dokument analizuje szokujące morderstwo uwielbianej prezenterki telewizyjnej Jill Dando, które od 1999 roku spędza sen z powiek ekspertom i widzom.
The Saint of Second Chances
Baseballowa dynastia zbudowana na zabawie i dyskotekowa katastrofa, która omal wszystkiego nie zniweczyła. Zobacz efektowny powrót na szczyt w dokumencie o Mike’u Veecku.
Nieznane misje szpiegowskie
Agenci służb specjalnych, takich jak MI6 i CIA, opowiadają o kulisach szpiegostwa, operacjach w czasach zimnej wojny i zamachach stanu dokonanych przez tajnych agentów.
Taśmy Rosy Peral
W tym dokumencie o prawdziwej zbrodni zobaczymy pierwszy wywiad z Rosą Peral nagrany w więzieniu po tym, jak skazano ją za zamordowanie partnera z pomocą byłego kochanka.
Scouts Honor: The Secret Files of the Boy Scouts of America
Ofiary, alarmiści i eksperci mówią o trwającym i tuszowanym przez dziesięciolecia molestowaniu seksualnym amerykańskich skautów i jego dramatycznych skutkach.