Czy szukałeś może Movies-Net.com dla Netflix USA?

Azzurri: Droga Włochów na Wembley

Film-dokumentalny, 2021, 61 minut(y)
Azzurri: Droga Włochów na Wembley
Opowieść o włoskiej drodze do zwycięstwa podczas Euro 2020, której zwieńczeniem był niezapomniany mecz finałowy z Anglią.
film-dokumentalny Azzurri: Droga Włochów na Wembley opublikowano w roku 2021 i trwa 61 minut. Zalecane dla widzów od 13. roku życia. Ten film-dokumentalny jest Inspirujący, Pogodny, Emocjonujący.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Reżyser

Dźwięk i napisy

Dźwięk: włoski [oryginalny]
Napisy: niemiecki;angielski;włoski;polski;rosyjski

Więcej podobnych do Azzurri: Droga Włochów na Wembley

Nowości przez e-mail?

Otrzymuj cotygodniowy mailing o wszystkich nowych filmach i serialach Netflix, które opublikowano w ostatnim tygodniu.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się bezpłatnie.

Kto zabił Jill Dando?
Ten drobiazgowy dokument analizuje szokujące morderstwo uwielbianej prezenterki telewizyjnej Jill Dando, które od 1999 roku spędza sen z powiek ekspertom i widzom.
The Saint of Second Chances
Baseballowa dynastia zbudowana na zabawie i dyskotekowa katastrofa, która omal wszystkiego nie zniweczyła. Zobacz efektowny powrót na szczyt w dokumencie o Mike’u Veecku.
Nieznane misje szpiegowskie
Agenci służb specjalnych, takich jak MI6 i CIA, opowiadają o kulisach szpiegostwa, operacjach w czasach zimnej wojny i zamachach stanu dokonanych przez tajnych agentów.
Taśmy Rosy Peral
W tym dokumencie o prawdziwej zbrodni zobaczymy pierwszy wywiad z Rosą Peral nagrany w więzieniu po tym, jak skazano ją za zamordowanie partnera z pomocą byłego kochanka.
Scouts Honor: The Secret Files of the Boy Scouts of America
Ofiary, alarmiści i eksperci mówią o trwającym i tuszowanym przez dziesięciolecia molestowaniu seksualnym amerykańskich skautów i jego dramatycznych skutkach.