Czy szukałeś może Movies-Net.com dla Netflix USA?

Bill Burr: Live at Red Rocks

Film-fabularny, 2022, 82 minut(y)
Bill Burr: Live at Red Rocks
Płomienny stand-up, w którym Bill Burr opowiada o kulturze unieważniania, feminizmie, kiepskich opiniach od żony oraz olśnieniu, które zmieniło jego życie.
film-fabularny Bill Burr: Live at Red Rocks to produkcja Netflix Original opublikowana w roku 2022 i trwa 82 minut. Odpowiednie dla widzów od 16. roku życia. Bill Burr: Live at Red Rocks jest dostępny w serwisie Netflix w jakości Ultra HD/4K, jeśli masz odpowiedni abonament Netflix Ten film-fabularny jest Prześmiewczy.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Aktor

Reżyser

Dźwięk i napisy

Dźwięk: angielski [oryginalny]
Napisy: niemiecki;angielski;polski;ukraiński

Więcej podobnych do Bill Burr: Live at Red Rocks

Nowości przez e-mail?

Otrzymuj cotygodniowy mailing o wszystkich nowych filmach i serialach Netflix, które opublikowano w ostatnim tygodniu.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się bezpłatnie.

Lobola Man
Wprawny negocjator ślubny Ace Ngubeni przyjmuje najtrudniejsze zlecenie w karierze i wkrótce przekonuje się, że gra toczy się nie tylko o pieniądze.
Sprawa rodzinna
Co jest gorsze niż bycie asystentką wymagającego gwiazdora filmowego, który nie traktuje cię poważnie? Odkrycie, że podoba mu się twoja mama.
In Good Hands 2
Ojciec i syn, połączeni wspólną tragedią, znowu są razem. Czy uda im się wypełnić pustkę, jaką zostawiła po sobie ukochana żona i matka?
Kevin Hart: The Kennedy Center Mark Twain Prize for American Humor
Największe gwiazdy komedii zbierają się na ceremonii wręczenia Kevinowi Hartowi nagrody im. Marka Twaina, aby oddać mu hołd — i solidnie go obśmiać.
Mother of the Bride
Matka wybiera się na tropikalną wyspę na ślub ukochanej córki i odkrywa, że ojciec pana młodego to jej niewidziany od dziesięcioleci były.