Czy szukałeś może Movies-Net.com dla Netflix USA?

The Wonder Weeks

Film-fabularny, 2023, 91 minut(y)
The Wonder Weeks
Trzy współczesne pary usiłują pogodzić życie osobiste i trudy kariery zawodowej, a przy tym wszystkim sprostać nieprzewidywalnym wyzwaniom rodzicielstwa.
film-fabularny The Wonder Weeks to produkcja Netflix Original opublikowana w roku 2023 i trwa 91 minut. Szalona komedia twórców „F*ck Love Too”. Na ekranie Sallie Harmsen, Soy Kroon, Katja Schuurman i Sarah Chronis. Zalecane dla widzów od 13. roku życia. The Wonder Weeks jest dostępny w serwisie Netflix w jakości Ultra HD/4K, jeśli masz odpowiedni abonament Netflix Ten film-fabularny jest Uczuciowy, Pogodny.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Aktorzy w The Wonder Weeks

Reżyserzy

Dźwięk i napisy

Dźwięk: niemiecki;angielski;niderlandzki - audiodeskrypcja;niderlandzki [oryginalny];polski
Napisy: niemiecki;angielski;niderlandzki;polski;rosyjski;ukraiński

Więcej podobnych do The Wonder Weeks

Nowości przez e-mail?

Otrzymuj cotygodniowy mailing o wszystkich nowych filmach i serialach Netflix, które opublikowano w ostatnim tygodniu.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się bezpłatnie.

Mali agenci: Armagedon
Gdy twórca gier wypuszcza potężnego wirusa komputerowego, dzieci dwójki tajnych agentów muszą połączyć siły, aby uratować rodziców – i cały świat.
Bandycka pieśń
Mieszkańcy opanowanej przez bezprawie krainy Gando nie cofną się przed niczym w obronie ojczyzny i swoich bliskich — nawet jeśli oznacza to walkę na śmierć i życie.
Jak poradzić sobie ze stratą
Jej najlepsze przyjaciółki planują świetlaną przyszłość. A María Fé? Jest spłukana, pozbawiona inspiracji i wkrótce musi skończyć książkę, choć nie jest w stanie pisać.
Suspect X
Gdy samotna matka zostaje wplątana w śledztwo, jej sąsiad — zdolny nauczyciel matematyki — oferuje swoją pomoc, a w sprawę zagłębia się nieustępliwy policjant.
Czerwony Kapturek na tropie
Czerwony Kapturek ma zagadkę kryminalną do rozwikłania na królewskim balu z Kopciuszkiem. Czy rozwiąże sprawę, zanim wybije północ?