Czy szukałeś może Movies-Net.com dla Netflix USA?

Czarny notes

Film-fabularny, 2023, 124 minut(y)
Czarny notes
Gdy jego syn zostaje wrobiony w porwanie, pogrążony w żałobie diakon postanawia sam wymierzyć sprawiedliwość i rusza do walki ze skorumpowaną policją.
film-fabularny Czarny notes to produkcja Netflix Original opublikowana w roku 2023 i trwa 124 minut. Odpowiednie dla widzów od 16. roku życia. Czarny notes jest dostępny w serwisie Netflix w jakości Ultra HD/4K, jeśli masz odpowiedni abonament Netflix
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Aktorzy w Czarny notes

Reżyser

Dźwięk i napisy

Dźwięk: angielski - audiodeskrypcja;angielski [oryginalny];polski
Napisy: niemiecki;angielski;polski;rosyjski;ukraiński

Więcej podobnych do Czarny notes

Nowości przez e-mail?

Otrzymuj cotygodniowy mailing o wszystkich nowych filmach i serialach Netflix, które opublikowano w ostatnim tygodniu.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się bezpłatnie.

Nadziani
Dwóch przyjaciół w zaskakujący sposób nagle się wzbogaca. Okazuje się jednak, że ich szczęście to tak naprawdę część zabójczej operacji prania brudnych pieniędzy.
Kroniki kryminalne: Stylista gwiazd
Gdy znany stylista zostaje znaleziony zasztyletowany obok swojej matki, młoda detektyw dostaje 20 dni na znalezienie mordercy. Film inspirowany faktami.
Królowie Queenstown
Po śmierci ojca były piłkarz wraca do prowincjonalnego Queenstown, gdzie próbuje odnowić relację z synem, utalentowanym zawodnikiem o wielkich marzeniach.
Wyznawca 2
Zdeterminowany detektyw nie ustaje w poszukiwaniu prawdy o największym gangu narkotykowym w Azji i jego nieuchwytnym szefie, z którym ma rachunki do wyrównania.
Kryptogra
Oszust, który rozpaczliwie potrzebuje pieniędzy, poznaje kobietę, która zbiła fortunę na kryptowalutach. Wydaje się dla niego wymarzonym celem, ale pozory mogą mylić.