Czy szukałeś może Movies-Net.com dla Netflix USA?

Czwartkowe wdowy

Seriale, 2023
Czwartkowe wdowy
Teresa znajduje męża i jego dwóch przyjaciół martwych na ich luksusowym osiedlu. Na jaw poza prawdą zaczynają wychodzić mroczne sekrety.
seriale Czwartkowe wdowy to produkcja Netflix Original opublikowana w roku 2023. Omar Chaparro, Irene Azuela, Cassandra Ciangherotti i Juan Pablo Medina w serialu w konwencji thrillera. Odpowiednie dla widzów od 16. roku życia. Czwartkowe wdowy jest dostępny w serwisie Netflix w jakości Ultra HD/4K, jeśli masz odpowiedni abonament Netflix Ten seriale jest Mroczny, Trzymający w napięciu.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Aktorzy w Czwartkowe wdowy

Reżyser

Dźwięk i napisy

Dźwięk: niemiecki;angielski;hiszpański - audiodeskrypcja;hiszpański [oryginalny];polski
Napisy: niemiecki;angielski;hiszpański;polski;ukraiński

Więcej podobnych do Czwartkowe wdowy

Nowości przez e-mail?

Otrzymuj cotygodniowy mailing o wszystkich nowych filmach i serialach Netflix, które opublikowano w ostatnim tygodniu.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się bezpłatnie.

Onmyoji
Na cesarskim dworze Japonii Minamoto Hiromasa zaprzyjaźnia się z mistykiem Abe Seimeiem, po czym wspólnie rozwiązują złożone sprawy, za którymi stoją demony.
Kto zastąpi szefa Chico?
Gdy szef kuchni eleganckiej filipińskiej restauracji zapada w śpiączkę, jego zastępczyni musi zrobić wszystko, żeby nie dopuścić do zamknięcia lokalu.
Nadziani
Dwóch przyjaciół w zaskakujący sposób nagle się wzbogaca. Okazuje się jednak, że ich szczęście to tak naprawdę część zabójczej operacji prania brudnych pieniędzy.
Doi Boy
Uchodźca zostaje pracownikiem seksualnym w Tajlandii i daje się wciągnąć w ryzykowny plan jednego z klientów, w którym upatruje szansy na lepsze życie.
Zupełnie normalna rodzina
Gdy w wyniku wstrząsającego morderstwa świat pozornie idealnej rodziny rozpada się na kawałki, jej członkowie nie cofną się przed niczym, aby się nawzajem chronić.