Czy szukałeś może Movies-Net.com dla Netflix USA?

Czym jest Netflix?

Netflix to serwis umożliwiający oglądanie nieograniczonej liczby filmów, seriali i filmów dokumentalnych na telewizorze, urządzeniach mobilnych i konsolach do gier. Niemal codziennie dodawane są tam nowe tytuły.

Netflix jest amerykańską firmą, której usługi są obecnie dostępne dla ponad 50 milionów subskrybentów w ponad 40 krajach. Oprócz istniejącej oferty, Netflix tworzy własne seriale pod nazwą Netflix Originals, np. „House of Cards”, „Orange is the New Black” czy „Hemlock Grove”.

Jak działa Netflix?

Po dokonaniu subskrypcji serwisu Netflix możesz natychmiast wyświetlić jego całą zawartość na swoim telewizorze, tablecie lub komputerze. Za pomocą klawiatury lub pilota możesz przeglądać ofertę obejmującą wiele różnych kategorii. Oprócz tego Netflix prezentuje podpowiedzi na podstawie Twoich nawyków oglądania. Na przykład, jeśli oglądasz głównie filmy akcji, Netflix zasugeruje Ci filmy lub seriale z tego gatunku.

Przełączanie odtwarzania na różnych urządzeniach podczas oglądania filmu jest proste. Możesz na przykład zacząć oglądać film na telewizorze, zatrzymać go w dowolnym momencie i kontynuować oglądanie od tego momentu na iPadzie w łóżku.

Co jeśli Twój partner chce oglądać coś innego? Żaden problem! Standardowa subskrypcja pozwala oglądać różne filmy na maksymalnie dwóch urządzeniach jednocześnie.

Na jakich urządzeniach można oglądać Netflix?

Oprócz telewizora (Smart TV) lub komputera PC lub MAC, całą zawartość serwisu Netflix możesz także wyświetlać na urządzeniach PlayStation, XBox, Wii, iPad i Android.

Ile kosztuje Netflix?

Stała opłata abonamentowa wynosi obecnie 8,99 euro miesięcznie. Jeśli nie potrzebujesz jakości HD, dostępna jest również tańsza subskrypcja w jakości SD. Jeśli jednoczesne odtwarzanie na dwóch urządzeniach nie wystarczy, aby cała Twoja rodzina mogła cieszyć się Netflixem, dostępna jest również droższa subskrypcja, która pozwala na korzystanie z tego serwisu na maksymalnie 4 urządzeniach.

Nowości przez e-mail?

Otrzymuj cotygodniowy mailing o wszystkich nowych filmach i serialach Netflix, które opublikowano w ostatnim tygodniu.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się bezpłatnie.

Verified Stand-Up
29 listopada 2023 | Seriale | 2023
10 komików. 10 scen. 2 odcinki. Najlepsi komicy prezentują swoje umiejętności w stand-upach nagranych w Webster Hall w Nowym Jorku.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY ATMOSDOLBY SURROUND
Onmyoji
29 listopada 2023 | Seriale | 2023
Na cesarskim dworze Japonii Minamoto Hiromasa zaprzyjaźnia się z mistykiem Abe Seimeiem, po czym wspólnie rozwiązują złożone sprawy, za którymi stoją demony.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY ATMOSDOLBY SURROUND
Love Like a K-Drama
29 listopada 2023 | Seriale | 2023
Cztery japońskie aktorki jadą do Korei Południowej na casting do serii romansów, w których mają grać razem z koreańskimi aktorami. Czy skończy się prawdziwą miłością?
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY ATMOSDOLBY SURROUND
Comedy Royale
29 listopada 2023 | Seriale | 2023
Dwudziestka najpopularniejszych koreańskich komików zaciekle rywalizuje o możliwość poprowadzenia programu Netflix. Będzie wesoło.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY ATMOSDOLBY SURROUND