Czy szukałeś może Movies-Net.com dla Netflix USA?

Get Gotti

Seriale, 2023
Get Gotti
Serial dokumentalny twórców „Miasta strachu”, który z obu stron barykady relacjonuje walkę, jaką stoczyło FBI, by dopaść słynnego szefa mafii, Johna Gottiego.
seriale Get Gotti to produkcja Netflix Original opublikowana w roku 2023. Odpowiednie dla widzów od 16. roku życia. Get Gotti jest dostępny w serwisie Netflix w jakości Ultra HD/4K, jeśli masz odpowiedni abonament Netflix Ten seriale jest Z motywem śledztwa.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Dźwięk i napisy

Dźwięk: niemiecki;angielski - audiodeskrypcja;angielski [oryginalny];polski
Napisy: niemiecki;angielski;polski;rosyjski;ukraiński

Więcej podobnych do Get Gotti

Nowości przez e-mail?

Otrzymuj cotygodniowy mailing o wszystkich nowych filmach i serialach Netflix, które opublikowano w ostatnim tygodniu.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się bezpłatnie.

Verified Stand-Up
10 komików. 10 scen. 2 odcinki. Najlepsi komicy prezentują swoje umiejętności w stand-upach nagranych w Webster Hall w Nowym Jorku.
Nadziani
Dwóch przyjaciół w zaskakujący sposób nagle się wzbogaca. Okazuje się jednak, że ich szczęście to tak naprawdę część zabójczej operacji prania brudnych pieniędzy.
Zupełnie normalna rodzina
Gdy w wyniku wstrząsającego morderstwa świat pozornie idealnej rodziny rozpada się na kawałki, jej członkowie nie cofną się przed niczym, aby się nawzajem chronić.
Ustalone z góry
Dokument oparty na bestsellerze Ibrama X. Kendiego łączy nowatorską animację z analizami ekspertów, aby pokazać historię rasistowskich poglądów w Ameryce.
Ojcowie
Dokument krótkometrażowy. Na wyprawie na ryby z ojcem Matthew Sheparda pięciu ojców rozmawia o miłości, nadziei i obawach związanych z ich transpłciowymi dziećmi.