Czy szukałeś może Movies-Net.com dla Netflix USA?

Beverly Hills Cop: Axel F

Film-fabularny, 2024, 117 minut(y)
Beverly Hills Cop: Axel F
Czterdzieści lat po pierwszej głośnej sprawie w Beverly Hills Axel Foley, glina z Detroit, wraca do tego, co robi najlepiej — do łapania przestępców i siania chaosu.
film-fabularny Beverly Hills Cop: Axel F to produkcja Netflix Original opublikowana w roku 2024 i trwa 117 minut. Odpowiednie dla widzów od 16. roku życia. Beverly Hills Cop: Axel F jest dostępny w serwisie Netflix w jakości Ultra HD/4K, jeśli masz odpowiedni abonament Netflix Ten film-fabularny jest Wybuchowy, Emocjonujący.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Aktorzy w Beverly Hills Cop: Axel F

Reżyser

Dźwięk i napisy

Dźwięk: niemiecki - audiodeskrypcja;angielski - audiodeskrypcja;angielski [oryginalny];polski - audiodeskryp
Napisy: niemiecki;angielski;polski;rosyjski;ukraiński

Więcej podobnych do Beverly Hills Cop: Axel F

Nowości przez e-mail?

Otrzymuj cotygodniowy mailing o wszystkich nowych filmach i serialach Netflix, które opublikowano w ostatnim tygodniu.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się bezpłatnie.

Lobola Man
Wprawny negocjator ślubny Ace Ngubeni przyjmuje najtrudniejsze zlecenie w karierze i wkrótce przekonuje się, że gra toczy się nie tylko o pieniądze.
Blame the Game
Pia zaprasza nowego chłopaka, Jana, na spotkanie przy grach. Bez zapowiedzi zjawia się tam też jednak były partner dziewczyny, co bardzo podbija stawkę rywalizacji.
Sprawa rodzinna
Co jest gorsze niż bycie asystentką wymagającego gwiazdora filmowego, który nie traktuje cię poważnie? Odkrycie, że podoba mu się twoja mama.
Trigger Warning
Komandoska wraca do rodzinnego miasteczka na pogrzeb ukochanego ojca. Szukając odpowiedzi na pytania związane z jego śmiercią, odkrywa groźny spisek.
Inheritance
Po śmierci bogatego wuja do jego pełnej zagadek posiadłości zjeżdżają się członkowie rodziny, którzy nie widzieli się od lat, by uzyskać swoją część spadku.