Czy szukałeś może Movies-Net.com dla Netflix USA?

Informacja Zwrotna

Seriale, 2023
Informacja Zwrotna
Były rockman, który z powodu alkoholizmu stracił kontakt z rodziną i ma problemy z pamięcią, wyrusza w szaleńczą podróż w poszukiwaniu zaginionego syna.
seriale Informacja Zwrotna to produkcja Netflix Original opublikowana w roku 2023. Glówne role w tym mrocznym thrillerze na podstawie ksiazki Jakuba Zulczyka graja Arkadiusz Jakubik i Przemyslaw Bluszcz. Odpowiednie dla widzów od 16. roku życia. Informacja Zwrotna jest dostępny w serwisie Netflix w jakości Ultra HD/4K, jeśli masz odpowiedni abonament Netflix
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Aktorzy w Informacja Zwrotna

Reżyser

Dźwięk i napisy

Dźwięk: niemiecki;angielski;polski - audiodeskrypcja;polski [oryginalny];ukraiński
Napisy: niemiecki;angielski;polski;rosyjski;ukraiński

Więcej podobnych do Informacja Zwrotna

Nowości przez e-mail?

Otrzymuj cotygodniowy mailing o wszystkich nowych filmach i serialach Netflix, które opublikowano w ostatnim tygodniu.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się bezpłatnie.

Onmyoji
Na cesarskim dworze Japonii Minamoto Hiromasa zaprzyjaźnia się z mistykiem Abe Seimeiem, po czym wspólnie rozwiązują złożone sprawy, za którymi stoją demony.
Kto zastąpi szefa Chico?
Gdy szef kuchni eleganckiej filipińskiej restauracji zapada w śpiączkę, jego zastępczyni musi zrobić wszystko, żeby nie dopuścić do zamknięcia lokalu.
Nadziani
Dwóch przyjaciół w zaskakujący sposób nagle się wzbogaca. Okazuje się jednak, że ich szczęście to tak naprawdę część zabójczej operacji prania brudnych pieniędzy.
Doi Boy
Uchodźca zostaje pracownikiem seksualnym w Tajlandii i daje się wciągnąć w ryzykowny plan jednego z klientów, w którym upatruje szansy na lepsze życie.
Zupełnie normalna rodzina
Gdy w wyniku wstrząsającego morderstwa świat pozornie idealnej rodziny rozpada się na kawałki, jej członkowie nie cofną się przed niczym, aby się nawzajem chronić.