Czy szukałeś może Movies-Net.com dla Netflix USA?

Jak poradzić sobie ze stratą

Film-fabularny, 2023, 101 minut(y)
Jak poradzić sobie ze stratą
Jej najlepsze przyjaciółki planują świetlaną przyszłość. A María Fé? Jest spłukana, pozbawiona inspiracji i wkrótce musi skończyć książkę, choć nie jest w stanie pisać.
film-fabularny Jak poradzić sobie ze stratą to produkcja Netflix Original opublikowana w roku 2023 i trwa 101 minut. Odpowiednie dla widzów od 16. roku życia. Ten film-fabularny jest Błyskotliwy, Nietypowy, Inspirujący.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Aktorzy w Jak poradzić sobie ze stratą

Reżyser

Dźwięk i napisy

Dźwięk: angielski;hiszpański - audiodeskrypcja;hiszpański [oryginalny]
Napisy: niemiecki;angielski;hiszpański;polski

Więcej podobnych do Jak poradzić sobie ze stratą

Nowości przez e-mail?

Otrzymuj cotygodniowy mailing o wszystkich nowych filmach i serialach Netflix, które opublikowano w ostatnim tygodniu.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się bezpłatnie.

Gry miłosne
Gdy Alex i Eva postanawiają wziąć ślub w miejscu, gdzie po raz pierwszy się spotkali, na ich drodze do ołtarza pojawia się seria zabawnych przeszkód.
Kto zastąpi szefa Chico?
Gdy szef kuchni eleganckiej filipińskiej restauracji zapada w śpiączkę, jego zastępczyni musi zrobić wszystko, żeby nie dopuścić do zamknięcia lokalu.
Nadziani
Dwóch przyjaciół w zaskakujący sposób nagle się wzbogaca. Okazuje się jednak, że ich szczęście to tak naprawdę część zabójczej operacji prania brudnych pieniędzy.
Ostatnie wezwanie do Stambułu
Przypadkowe spotkanie na lotnisku powoduje, że dwoje pozostających w związkach małżeńskich ludzi przeżywa w Nowym Jorku niezapomnianą, pełną pokus i emocji noc.
Elena wie
Kobieta, która mierzy się z postępującą chorobą Parkinsona, nie ustaje w poszukiwaniach osób odpowiedzialnych za niespodziewaną śmierć córki.