Czy szukałeś może Movies-Net.com dla Netflix USA?

Who Killed Jill Dando?

Seriale, 2023
Who Killed Jill Dando?
Ten drobiazgowy dokument analizuje szokujące morderstwo uwielbianej prezenterki telewizyjnej Jill Dando, które od 1999 roku spędza sen z powiek ekspertom i widzom.
seriale Who Killed Jill Dando? to produkcja Netflix Original opublikowana w roku 2023. Zalecane dla widzów od 13. roku życia. Who Killed Jill Dando? jest dostępny w serwisie Netflix w jakości Ultra HD/4K, jeśli masz odpowiedni abonament Netflix Ten seriale jest Z motywem śledztwa.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Dźwięk i napisy

Dźwięk: niemiecki;brytyjski angielski - audiodeskrypcja;angielski [oryginalny];polski
Napisy: niemiecki;angielski;polski;rosyjski;ukraiński

Więcej podobnych do Who Killed Jill Dando?

Nowości przez e-mail?

Otrzymuj cotygodniowy mailing o wszystkich nowych filmach i serialach Netflix, które opublikowano w ostatnim tygodniu.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się bezpłatnie.

Nadziani
Dwóch przyjaciół w zaskakujący sposób nagle się wzbogaca. Okazuje się jednak, że ich szczęście to tak naprawdę część zabójczej operacji prania brudnych pieniędzy.
Zupełnie normalna rodzina
Gdy w wyniku wstrząsającego morderstwa świat pozornie idealnej rodziny rozpada się na kawałki, jej członkowie nie cofną się przed niczym, aby się nawzajem chronić.
Informacja Zwrotna
Były rockman, który z powodu alkoholizmu stracił kontakt z rodziną i ma problemy z pamięcią, wyrusza w szaleńczą podróż w poszukiwaniu zaginionego syna.
Suburræterna
W Rzymie panuje chaos, sojusze są zagrożone, a pojawienie się nowych klanów powoduje rosnące napięcia. W świecie „Suburry” wiele się zmienia.
Jak zostać bossem mafii
Ten satyryczny i pełen czarnego humoru poradnik obfituje w przykłady wzlotów i upadków najsłynniejszych szefów mafii oraz stosowanych przez nich taktyk.