Czy szukałeś może Movies-Net.com dla Netflix USA?

The rope

Film-fabularny, 2022, 86 minut(y)
The rope
Grupa współpracowników udaje się w góry na wyjazd integracyjny i staje przed ekstremalnym wyzwaniem, które wydobywa na światło dzienne niepokojące historie i sekrety.
film-fabularny The rope opublikowano w roku 2022 i trwa 86 minut. Odpowiednie dla widzów od 16. roku życia. Ten film-fabularny jest Błyskotliwy.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

The rope na IMDB

A young woman wakes up, she is lying on a sidewalk. She can't move, tied by a rope back to back to a man she can't see. The man wakes up and stands, dragging her away.

Aktorzy w The rope

Reżyser

Dźwięk i napisy

Dźwięk: rumuński [oryginalny]
Napisy: angielski;polski;rumuński

Więcej podobnych do The rope

Nowości przez e-mail?

Otrzymuj cotygodniowy mailing o wszystkich nowych filmach i serialach Netflix, które opublikowano w ostatnim tygodniu.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się bezpłatnie.

Bandycka pieśń
Mieszkańcy opanowanej przez bezprawie krainy Gando nie cofną się przed niczym w obronie ojczyzny i swoich bliskich — nawet jeśli oznacza to walkę na śmierć i życie.
Jak poradzić sobie ze stratą
Jej najlepsze przyjaciółki planują świetlaną przyszłość. A María Fé? Jest spłukana, pozbawiona inspiracji i wkrótce musi skończyć książkę, choć nie jest w stanie pisać.
Czwartkowe wdowy
Teresa znajduje męża i jego dwóch przyjaciół martwych na ich luksusowym osiedlu. Na jaw poza prawdą zaczynają wychodzić mroczne sekrety.
Reedukacja
Publicznie upokorzona aspirująca influencerka zaczyna studia w małym mieście i usiłuje odzyskać swój status społeczny.
Serce w chmurach
Dwoje nieznajomych zaprzyjaźnia się podczas lotu do Londynu, po czym los ich rozdziela. Ponowne spotkanie wydaje się niemożliwe — ale miłość nie zna takiego słowa.