Czy szukałeś może Movies-Net.com dla Netflix USA?

Matt Rife: Natural Selection

Film-fabularny, 2023, 64 minut(y)
Matt Rife: Natural Selection
Matt Rife nie owija w bawełnę. W tym zwariowanym stand-upie wyśmiewa ochronne kryształy i opowiada o swojej batalii z internetowymi trollami.
film-fabularny Matt Rife: Natural Selection to produkcja Netflix Original opublikowana w roku 2023 i trwa 64 minut. Odpowiednie dla widzów od 16. roku życia. Matt Rife: Natural Selection jest dostępny w serwisie Netflix w jakości Ultra HD/4K, jeśli masz odpowiedni abonament Netflix Ten film-fabularny jest Niegrzeczny, Satyryczny.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Aktor

Reżyser

Dźwięk i napisy

Dźwięk: angielski - audiodeskrypcja;angielski [oryginalny]
Napisy: niemiecki;angielski;polski;ukraiński

Więcej podobnych do Matt Rife: Natural Selection

Nowości przez e-mail?

Otrzymuj cotygodniowy mailing o wszystkich nowych filmach i serialach Netflix, które opublikowano w ostatnim tygodniu.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się bezpłatnie.

Verified Stand-Up
10 komików. 10 scen. 2 odcinki. Najlepsi komicy prezentują swoje umiejętności w stand-upach nagranych w Webster Hall w Nowym Jorku.
Mike Birbiglia: The Old Man and The Pool
Komik Mike Birbiglia opowiada w tym szczerym stand-upie o śmiertelności, badaniach medycznych, naturalnych poduszkach i pewnym kłopotliwym basenie.
Beth Stelling: If You Didn't Want Me Then
Komiczka Beth Stelling z przymrużeniem oka opowie o tym, jak wolno się starzeje, biwakuje z fałszywym mężem i nadzoruje armię szopów swojego taty.
Chappelle's Home Team - Luenell: Town Business
Zapnijcie pasy, będzie ostro! Luenell opowiada o fatalnych pasażerach z sąsiedniego fotela, kłótniach w 1. klasie, dzieciach na bosaka i innych utrudnieniach w podróży.
Amy Schumer: Emergency Contact
W tym bardzo szczerym stand-upie Amy Schumer opowiada o zabiegach laserowych, seksie po porodzie, fatalnym wyborze imion dla syna oraz viagrze do żucia.