Czy szukałeś może Movies-Net.com dla Netflix USA?

In Love and Deep Water

Film-fabularny, 2023, 127 minut(y)
In Love and Deep Water
Miłość, tajemnice i chaos ogarniają luksusowy statek płynący ku Morzu Egejskiemu, na pokładzie którego kamerdyner i pasażerka próbują rozwikłać sprawę morderstwa.
film-fabularny In Love and Deep Water to produkcja Netflix Original opublikowana w roku 2023 i trwa 127 minut. Zalecane dla widzów od 13. roku życia. In Love and Deep Water jest dostępny w serwisie Netflix w jakości Ultra HD/4K, jeśli masz odpowiedni abonament Netflix Ten film-fabularny jest Romantyczny.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Aktorzy w In Love and Deep Water

Reżyser

Dźwięk i napisy

Dźwięk: niemiecki;angielski;japoński - audiodeskrypcja;japoński [oryginalny];polski
Napisy: niemiecki;angielski;japoński;polski;rosyjski;ukraiński

Więcej podobnych do In Love and Deep Water

Nowości przez e-mail?

Otrzymuj cotygodniowy mailing o wszystkich nowych filmach i serialach Netflix, które opublikowano w ostatnim tygodniu.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się bezpłatnie.

Onmyoji
Na cesarskim dworze Japonii Minamoto Hiromasa zaprzyjaźnia się z mistykiem Abe Seimeiem, po czym wspólnie rozwiązują złożone sprawy, za którymi stoją demony.
Love Like a K-Drama
Cztery japońskie aktorki jadą do Korei Południowej na casting do serii romansów, w których mają grać razem z koreańskimi aktorami. Czy skończy się prawdziwą miłością?
Gry miłosne
Gdy Alex i Eva postanawiają wziąć ślub w miejscu, gdzie po raz pierwszy się spotkali, na ich drodze do ołtarza pojawia się seria zabawnych przeszkód.
Ostatnie wezwanie do Stambułu
Przypadkowe spotkanie na lotnisku powoduje, że dwoje pozostających w związkach małżeńskich ludzi przeżywa w Nowym Jorku niezapomnianą, pełną pokus i emocji noc.
Nie liczę, że ktoś mi uwierzy
Kariera — i całe życie — pisarza zbacza nagle z ustalonego kursu, gdy przed przeprowadzką do Barcelony mężczyzna pada ofiarą siatki niebezpiecznych przestępców.