Czy szukałeś może Movies-Net.com dla Netflix USA?

Best. Christmas. Ever!

Film-fabularny, 2023, 81 minut(y)
Best. Christmas. Ever!
Gdy zrządzeniem losu przychodzi im wspólnie spędzić Święta, Charlotte postanawia się przekonać, czy życie jej dawnej przyjaciółki, Jackie, rzeczywiście jest tak idealne.
film-fabularny Best. Christmas. Ever! to produkcja Netflix Original opublikowana w roku 2023 i trwa 81 minut. Heather Graham i Brandy Norwood w swiatecznej komedii w rezyserii Mary Lambert („Swiateczny zamek”). Zalecane dla widzów od 7. roku życia. Best. Christmas. Ever! jest dostępny w serwisie Netflix w jakości Ultra HD/4K, jeśli masz odpowiedni abonament Netflix Ten film-fabularny jest Sentymentalny, Pogodny.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Aktorzy w Best. Christmas. Ever!

Reżyser

Dźwięk i napisy

Dźwięk: niemiecki - audiodeskrypcja;angielski - audiodeskrypcja;angielski [oryginalny];polski - audiodeskryp
Napisy: niemiecki;angielski;polski;rosyjski;ukraiński

Więcej podobnych do Best. Christmas. Ever!

Nowości przez e-mail?

Otrzymuj cotygodniowy mailing o wszystkich nowych filmach i serialach Netflix, które opublikowano w ostatnim tygodniu.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się bezpłatnie.

Gry miłosne
Gdy Alex i Eva postanawiają wziąć ślub w miejscu, gdzie po raz pierwszy się spotkali, na ich drodze do ołtarza pojawia się seria zabawnych przeszkód.
Nie liczę, że ktoś mi uwierzy
Kariera — i całe życie — pisarza zbacza nagle z ustalonego kursu, gdy przed przeprowadzką do Barcelony mężczyzna pada ofiarą siatki niebezpiecznych przestępców.
Leo
Leo
W tej muzycznej komedii o dorastaniu opowiadającej o ostatnim roku szkoły podstawowej widzianym oczami klasowego zwierzaka Adam Sandler jest jaszczurką o imieniu Leo.
Kryptogra
Oszust, który rozpaczliwie potrzebuje pieniędzy, poznaje kobietę, która zbiła fortunę na kryptowalutach. Wydaje się dla niego wymarzonym celem, ale pozory mogą mylić.
In Love and Deep Water
Miłość, tajemnice i chaos ogarniają luksusowy statek płynący ku Morzu Egejskiemu, na pokładzie którego kamerdyner i pasażerka próbują rozwikłać sprawę morderstwa.