Czy szukałeś może Movies-Net.com dla Netflix USA?

Niespodzianka na święta

Seriale, 2023
Niespodzianka na święta
Gdy na obchodach święta Id zjawia się narzeczony Razan, który jest Brytyjczykiem o pakistańskich korzeniach, kobieta przekonuje swą saudyjską rodzinę, że to dobra partia.
seriale Niespodzianka na święta to produkcja Netflix Original opublikowana w roku 2023. W tej saudyjskiej komedii wystepuja Summer Shesha, Yasir Alsaggaf, Khalid Alharbi i Hamza Haq. Zalecane dla widzów od 13. roku życia. Niespodzianka na święta jest dostępny w serwisie Netflix w jakości Ultra HD/4K, jeśli masz odpowiedni abonament Netflix Ten seriale jest Uczuciowy.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Aktorzy w Niespodzianka na święta

Dźwięk i napisy

Dźwięk: arabski (Arabia Saudyjska) [oryginalny];arabski - audiodeskrypcja;angielski;polski
Napisy: arabski (Arabia Saudyjska);niemiecki;angielski;polski;ukraiński

Więcej podobnych do Niespodzianka na święta

Nowości przez e-mail?

Otrzymuj cotygodniowy mailing o wszystkich nowych filmach i serialach Netflix, które opublikowano w ostatnim tygodniu.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się bezpłatnie.

Verified Stand-Up
10 komików. 10 scen. 2 odcinki. Najlepsi komicy prezentują swoje umiejętności w stand-upach nagranych w Webster Hall w Nowym Jorku.
Comedy Royale
Dwudziestka najpopularniejszych koreańskich komików zaciekle rywalizuje o możliwość poprowadzenia programu Netflix. Będzie wesoło.
Kto zastąpi szefa Chico?
Gdy szef kuchni eleganckiej filipińskiej restauracji zapada w śpiączkę, jego zastępczyni musi zrobić wszystko, żeby nie dopuścić do zamknięcia lokalu.
Nadziani
Dwóch przyjaciół w zaskakujący sposób nagle się wzbogaca. Okazuje się jednak, że ich szczęście to tak naprawdę część zabójczej operacji prania brudnych pieniędzy.
Zupełnie normalna rodzina
Gdy w wyniku wstrząsającego morderstwa świat pozornie idealnej rodziny rozpada się na kawałki, jej członkowie nie cofną się przed niczym, aby się nawzajem chronić.