Czy szukałeś może Movies-Net.com dla Netflix USA?

Suspect X

Film-fabularny, 2023, 139 minut(y)
Suspect X
Gdy samotna matka zostaje wplątana w śledztwo, jej sąsiad — zdolny nauczyciel matematyki — oferuje swoją pomoc, a w sprawę zagłębia się nieustępliwy policjant.
film-fabularny Suspect X to produkcja Netflix Original opublikowana w roku 2023 i trwa 139 minut. Kareena Kapoor Khan, Jaideep Ahlawat i Vijay Varma we wciagajacym thrillerze w rezyserii Sujoya Ghosha („Badla”). Odpowiednie dla widzów od 16. roku życia. Suspect X jest dostępny w serwisie Netflix w jakości Ultra HD/4K, jeśli masz odpowiedni abonament Netflix Ten film-fabularny jest Intelektualny, Trzymający w napięciu.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Aktorzy w Suspect X

Reżyser

Dźwięk i napisy

Dźwięk: angielski;hindi - audiodeskrypcja;hindi [oryginalny];tamilski;telugu
Napisy: niemiecki;brytyjski angielski;hindi;polski;ukraiński

Więcej podobnych do Suspect X

Nowości przez e-mail?

Otrzymuj cotygodniowy mailing o wszystkich nowych filmach i serialach Netflix, które opublikowano w ostatnim tygodniu.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się bezpłatnie.

Elena wie
Kobieta, która mierzy się z postępującą chorobą Parkinsona, nie ustaje w poszukiwaniach osób odpowiedzialnych za niespodziewaną śmierć córki.
Doi Boy
Uchodźca zostaje pracownikiem seksualnym w Tajlandii i daje się wciągnąć w ryzykowny plan jednego z klientów, w którym upatruje szansy na lepsze życie.
Zupełnie normalna rodzina
Gdy w wyniku wstrząsającego morderstwa świat pozornie idealnej rodziny rozpada się na kawałki, jej członkowie nie cofną się przed niczym, aby się nawzajem chronić.
Nie liczę, że ktoś mi uwierzy
Kariera — i całe życie — pisarza zbacza nagle z ustalonego kursu, gdy przed przeprowadzką do Barcelony mężczyzna pada ofiarą siatki niebezpiecznych przestępców.
Kroniki kryminalne: Stylista gwiazd
Gdy znany stylista zostaje znaleziony zasztyletowany obok swojej matki, młoda detektyw dostaje 20 dni na znalezienie mordercy. Film inspirowany faktami.