Czy szukałeś może Movies-Net.com dla Netflix USA?

Przetrwać w raju

Seriale, 2023
Przetrwać w raju
Gra reality, w której uczestnicy muszą zawiązywać sojusze i walczyć o przeniesienie z dziczy do luksusowej willi i szansę na ogromną nagrodę pieniężną.
seriale Przetrwać w raju to produkcja Netflix Original opublikowana w roku 2023. Gospodarzem tego bezwzglednego programu reality jest komiczka Jessimae Peluso („Przerabianie tatuazy”). Odpowiednie dla widzów od 16. roku życia. Ten seriale jest Emocjonujący.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Aktor

Dźwięk i napisy

Dźwięk: niemiecki;brytyjski angielski - audiodeskrypcja;angielski [oryginalny];polski
Napisy: niemiecki;angielski;polski;rosyjski;ukraiński

Więcej podobnych do Przetrwać w raju

Nowości przez e-mail?

Otrzymuj cotygodniowy mailing o wszystkich nowych filmach i serialach Netflix, które opublikowano w ostatnim tygodniu.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się bezpłatnie.

Love Like a K-Drama
Cztery japońskie aktorki jadą do Korei Południowej na casting do serii romansów, w których mają grać razem z koreańskimi aktorami. Czy skończy się prawdziwą miłością?
Comedy Royale
Dwudziestka najpopularniejszych koreańskich komików zaciekle rywalizuje o możliwość poprowadzenia programu Netflix. Będzie wesoło.
Squid Game: Wyzwanie
Pogrążeni w świecie „Squid Game” prawdziwi gracze w liczbie 456 poddają swoje umiejętności i charaktery ciężkiej próbie, żeby wygrać 4,56 mln dolarów.
The Netflix Cup
Kierowcy Formuły 1 i golfiści z PGA Tour biorą udział w pełnej gwiazd rywalizacji na polu golfowym Wynn Las Vegas. Wydarzenie na żywo w języku angielskim.
Kamper Polska
Pięć duetów influencerów rusza w trasę przez cały kraj i podejmuje się nietypowych wyzwań, aby ulepszyć swoje kampery i wygrać nagrodę pieniężną.