Czy szukałeś może Movies-Net.com dla Netflix USA?

Sprawa rodzinna

Film-fabularny, 2024, 113 minut(y)
Sprawa rodzinna
Co jest gorsze niż bycie asystentką wymagającego gwiazdora filmowego, który nie traktuje cię poważnie? Odkrycie, że podoba mu się twoja mama.
film-fabularny Sprawa rodzinna to produkcja Netflix Original opublikowana w roku 2024 i trwa 113 minut. Zalecane dla widzów od 13. roku życia. Sprawa rodzinna jest dostępny w serwisie Netflix w jakości Ultra HD/4K, jeśli masz odpowiedni abonament Netflix Ten film-fabularny jest Czarujący, Uczuciowy, Romantyczny.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Aktorzy w Sprawa rodzinna

Reżyser

Dźwięk i napisy

Dźwięk: niemiecki - audiodeskrypcja;angielski - audiodeskrypcja;angielski [oryginalny];polski - audiodeskryp
Napisy: niemiecki;angielski;polski;rosyjski;ukraiński

Więcej podobnych do Sprawa rodzinna

Nowości przez e-mail?

Otrzymuj cotygodniowy mailing o wszystkich nowych filmach i serialach Netflix, które opublikowano w ostatnim tygodniu.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się bezpłatnie.

Lobola Man
Wprawny negocjator ślubny Ace Ngubeni przyjmuje najtrudniejsze zlecenie w karierze i wkrótce przekonuje się, że gra toczy się nie tylko o pieniądze.
Blame the Game
Pia zaprasza nowego chłopaka, Jana, na spotkanie przy grach. Bez zapowiedzi zjawia się tam też jednak były partner dziewczyny, co bardzo podbija stawkę rywalizacji.
Goyo
Autystyczny przewodnik muzealny kieruje się w życiu jasno określonymi zasadami – aż zakochuje się w swojej współpracownicy i musi poradzić sobie z falą nowych emocji.
Beverly Hills Cop: Axel F
Czterdzieści lat po pierwszej głośnej sprawie w Beverly Hills Axel Foley, glina z Detroit, wraca do tego, co robi najlepiej — do łapania przestępców i siania chaosu.
Coraz bliżej
17-letni Akito, który ma rok do śmierci, odnajduje nowy sens życia. Próbuje dać jak najwięcej radości nieuleczalnie chorej dziewczynie, której zostało sześć miesięcy.