Czy szukałeś może Movies-Net.com dla Netflix USA?

Taśmy Rosy Peral

Film-fabularny, 2023, 80 minut(y)
Taśmy Rosy Peral
W tym dokumencie o prawdziwej zbrodni zobaczymy pierwszy wywiad z Rosą Peral nagrany w więzieniu po tym, jak skazano ją za zamordowanie partnera z pomocą byłego kochanka.
film-fabularny Taśmy Rosy Peral to produkcja Netflix Original opublikowana w roku 2023 i trwa 80 minut. Zalecane dla widzów od 13. roku życia. Taśmy Rosy Peral jest dostępny w serwisie Netflix w jakości Ultra HD/4K, jeśli masz odpowiedni abonament Netflix Ten film-fabularny jest Z motywem śledztwa.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Reżyserzy

Dźwięk i napisy

Dźwięk: niemiecki - audiodeskrypcja;angielski;hiszpański (Europa) - audiodeskrypcja;hiszpański (Europa) [ory
Napisy: niemiecki;angielski;hiszpański (Europa);polski;rosyjski;ukraiński

Więcej podobnych do Taśmy Rosy Peral

Nowości przez e-mail?

Otrzymuj cotygodniowy mailing o wszystkich nowych filmach i serialach Netflix, które opublikowano w ostatnim tygodniu.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się bezpłatnie.

Kto zabił Jill Dando?
Ten drobiazgowy dokument analizuje szokujące morderstwo uwielbianej prezenterki telewizyjnej Jill Dando, które od 1999 roku spędza sen z powiek ekspertom i widzom.
Czarny notes
Gdy jego syn zostaje wrobiony w porwanie, pogrążony w żałobie diakon postanawia sam wymierzyć sprawiedliwość i rusza do walki ze skorumpowaną policją.
Suspect X
Gdy samotna matka zostaje wplątana w śledztwo, jej sąsiad — zdolny nauczyciel matematyki — oferuje swoją pomoc, a w sprawę zagłębia się nieustępliwy policjant.
The Saint of Second Chances
Baseballowa dynastia zbudowana na zabawie i dyskotekowa katastrofa, która omal wszystkiego nie zniweczyła. Zobacz efektowny powrót na szczyt w dokumencie o Mike’u Veecku.
Nieznane misje szpiegowskie
Agenci służb specjalnych, takich jak MI6 i CIA, opowiadają o kulisach szpiegostwa, operacjach w czasach zimnej wojny i zamachach stanu dokonanych przez tajnych agentów.