Czy szukałeś może Movies-Net.com dla Netflix USA?

Ukochane dziecko

Seriale, 2023
Ukochane dziecko
Ucieczka tajemniczej kobiety z miejsca, w którym była więziona i torturowana, naprowadza śledczych na trop strasznej prawdy kryjącej się za zaginięciem sprzed 13 lat.
seriale Ukochane dziecko to produkcja Netflix Original opublikowana w roku 2023. W tym mrocznym kryminale wystepuja Kim Riedle, Naila Schuberth, Sammy Schrein, Hans Löw i Justus von Dohnányi. Odpowiednie dla widzów od 16. roku życia. Ukochane dziecko jest dostępny w serwisie Netflix w jakości Ultra HD/4K, jeśli masz odpowiedni abonament Netflix Ten seriale jest Trzymający w napięciu.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Aktorzy w Ukochane dziecko

Dźwięk i napisy

Dźwięk: niemiecki - audiodeskrypcja;niemiecki [oryginalny];angielski;polski;ukraiński
Napisy: niemiecki;angielski;polski;rosyjski;ukraiński

Więcej podobnych do Ukochane dziecko

Nowości przez e-mail?

Otrzymuj cotygodniowy mailing o wszystkich nowych filmach i serialach Netflix, które opublikowano w ostatnim tygodniu.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się bezpłatnie.

Kto zabił Jill Dando?
Ten drobiazgowy dokument analizuje szokujące morderstwo uwielbianej prezenterki telewizyjnej Jill Dando, które od 1999 roku spędza sen z powiek ekspertom i widzom.
Bandycka pieśń
Mieszkańcy opanowanej przez bezprawie krainy Gando nie cofną się przed niczym w obronie ojczyzny i swoich bliskich — nawet jeśli oznacza to walkę na śmierć i życie.
Suspect X
Gdy samotna matka zostaje wplątana w śledztwo, jej sąsiad — zdolny nauczyciel matematyki — oferuje swoją pomoc, a w sprawę zagłębia się nieustępliwy policjant.
Czwartkowe wdowy
Teresa znajduje męża i jego dwóch przyjaciół martwych na ich luksusowym osiedlu. Na jaw poza prawdą zaczynają wychodzić mroczne sekrety.
Reedukacja
Publicznie upokorzona aspirująca influencerka zaczyna studia w małym mieście i usiłuje odzyskać swój status społeczny.