Czy szukałeś może Movies-Net.com dla Netflix USA?

Vjeran Tomic: Spiderman z Paryża

Film-fabularny, 2023, 86 minut(y)
Vjeran Tomic: Spiderman z Paryża
Włamywacz, który w 2010 r. obrabował paryskie Muzeum Sztuki Współczesnej, opowiada o tym, jak dokonał największej kradzieży dzieł sztuki w historii Francji.
film-fabularny Vjeran Tomic: Spiderman z Paryża to produkcja Netflix Original opublikowana w roku 2023 i trwa 86 minut. Zalecane dla widzów od 13. roku życia. Vjeran Tomic: Spiderman z Paryża jest dostępny w serwisie Netflix w jakości Ultra HD/4K, jeśli masz odpowiedni abonament Netflix
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Reżyser

Dźwięk i napisy

Dźwięk: niemiecki;angielski;francuski - audiodeskrypcja;francuski [oryginalny];polski
Napisy: niemiecki;angielski;francuski;polski;rosyjski;ukraiński

Więcej podobnych do Vjeran Tomic: Spiderman z Paryża

Nowości przez e-mail?

Otrzymuj cotygodniowy mailing o wszystkich nowych filmach i serialach Netflix, które opublikowano w ostatnim tygodniu.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się bezpłatnie.

Kroniki kryminalne: Stylista gwiazd
Gdy znany stylista zostaje znaleziony zasztyletowany obok swojej matki, młoda detektyw dostaje 20 dni na znalezienie mordercy. Film inspirowany faktami.
Ustalone z góry
Dokument oparty na bestsellerze Ibrama X. Kendiego łączy nowatorską animację z analizami ekspertów, aby pokazać historię rasistowskich poglądów w Ameryce.
Ojcowie
Dokument krótkometrażowy. Na wyprawie na ryby z ojcem Matthew Sheparda pięciu ojców rozmawia o miłości, nadziei i obawach związanych z ich transpłciowymi dziećmi.
Wyznawca 2
Zdeterminowany detektyw nie ustaje w poszukiwaniu prawdy o największym gangu narkotykowym w Azji i jego nieuchwytnym szefie, z którym ma rachunki do wyrównania.
In Love and Deep Water
Miłość, tajemnice i chaos ogarniają luksusowy statek płynący ku Morzu Egejskiemu, na pokładzie którego kamerdyner i pasażerka próbują rozwikłać sprawę morderstwa.