Czy szukałeś może Movies-Net.com dla Netflix USA?

In Good Hands

Film-fabularny, 2022, 105 minut(y)
In Good Hands
Samotna matka, u której zdiagnozowano śmiertelną chorobę, poznaje sympatycznego faceta. Czy dzięki niemu jej zazdrosny 6-letni syn zyska szansę na lepszą przyszłość?
film-fabularny In Good Hands to produkcja Netflix Original opublikowana w roku 2022 i trwa 105 minut. Odpowiednie dla widzów od 16. roku życia. In Good Hands jest dostępny w serwisie Netflix w jakości Ultra HD/4K, jeśli masz odpowiedni abonament Netflix Ten film-fabularny jest Sentymentalny, Uczuciowy, Romantyczny.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

In Good Hands na IMDB

A shapely insurance investigator finds some evidence of systemic fraud. Seeking information to close her case, she's lured into an abandoned house, captured, bound and gagged by the perp. In the second story, a novelist seeking to inject some realism into the novel she's writing, asks a friend to tie her up. Turns out her peril becomes all too real when she can't escape from the ropes or call for help because of the mouth-filling gag that's been applied.

Aktorzy w In Good Hands

Reżyser

Dźwięk i napisy

Dźwięk: niemiecki;angielski;polski;turecki - audiodeskrypcja;turecki [oryginalny]
Napisy: niemiecki;angielski;polski;rosyjski;turecki;ukraiński

Więcej podobnych do In Good Hands

Nowości przez e-mail?

Otrzymuj cotygodniowy mailing o wszystkich nowych filmach i serialach Netflix, które opublikowano w ostatnim tygodniu.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się bezpłatnie.

Onmyoji
Na cesarskim dworze Japonii Minamoto Hiromasa zaprzyjaźnia się z mistykiem Abe Seimeiem, po czym wspólnie rozwiązują złożone sprawy, za którymi stoją demony.
Gry miłosne
Gdy Alex i Eva postanawiają wziąć ślub w miejscu, gdzie po raz pierwszy się spotkali, na ich drodze do ołtarza pojawia się seria zabawnych przeszkód.
Kto zastąpi szefa Chico?
Gdy szef kuchni eleganckiej filipińskiej restauracji zapada w śpiączkę, jego zastępczyni musi zrobić wszystko, żeby nie dopuścić do zamknięcia lokalu.
Nadziani
Dwóch przyjaciół w zaskakujący sposób nagle się wzbogaca. Okazuje się jednak, że ich szczęście to tak naprawdę część zabójczej operacji prania brudnych pieniędzy.
Ostatnie wezwanie do Stambułu
Przypadkowe spotkanie na lotnisku powoduje, że dwoje pozostających w związkach małżeńskich ludzi przeżywa w Nowym Jorku niezapomnianą, pełną pokus i emocji noc.