Czy szukałeś może Movies-Net.com dla Netflix USA?

Scoop

Seriale, 2023
Scoop
Szokujące morderstwo dziennikarza wikła walczącą o sprawiedliwość czołową reporterkę śledczą w brudną sieć powiązań między policją, mediami i mumbajskim półświatkiem.
seriale Scoop to produkcja Netflix Original opublikowana w roku 2023. Rezyserem jest laureat Narodowej Nagrody Filmowej Hansal Mehta („Shahid”). Wystepuja Karishma Tanna i Deven Bhojani. Odpowiednie dla widzów od 16. roku życia. Scoop jest dostępny w serwisie Netflix w jakości Ultra HD/4K, jeśli masz odpowiedni abonament Netflix Ten seriale jest Prowokacyjny, Trzymający w napięciu.
HDUHD 4KHDRDOLBY VISIONDOLBY SURROUNDDOLBY ATMOS

Aktorzy w Scoop

Reżyser

Dźwięk i napisy

Dźwięk: angielski;hindi - audiodeskrypcja;hindi [oryginalny];tamilski;telugu
Napisy: niemiecki;angielski (Indie);hindi;polski;rosyjski;ukraiński

Więcej podobnych do Scoop

Nowości przez e-mail?

Otrzymuj cotygodniowy mailing o wszystkich nowych filmach i serialach Netflix, które opublikowano w ostatnim tygodniu.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się bezpłatnie.

Kto zabił Jill Dando?
Ten drobiazgowy dokument analizuje szokujące morderstwo uwielbianej prezenterki telewizyjnej Jill Dando, które od 1999 roku spędza sen z powiek ekspertom i widzom.
Bandycka pieśń
Mieszkańcy opanowanej przez bezprawie krainy Gando nie cofną się przed niczym w obronie ojczyzny i swoich bliskich — nawet jeśli oznacza to walkę na śmierć i życie.
Suspect X
Gdy samotna matka zostaje wplątana w śledztwo, jej sąsiad — zdolny nauczyciel matematyki — oferuje swoją pomoc, a w sprawę zagłębia się nieustępliwy policjant.
Czwartkowe wdowy
Teresa znajduje męża i jego dwóch przyjaciół martwych na ich luksusowym osiedlu. Na jaw poza prawdą zaczynają wychodzić mroczne sekrety.
Reedukacja
Publicznie upokorzona aspirująca influencerka zaczyna studia w małym mieście i usiłuje odzyskać swój status społeczny.